Değerli İş Ortağımız,

1992 yılında TRIM kişisel bakım ürünleri Türkiye ithalat ve dağıtımı ile başladığımız ticaret hayatına daha sonra NAILENE Takma Tırnak Grubu ve REVLON Takma Kirpik Grubu ithalat ve dağıtımı ile devam ettik.

İşe başladığımız ilk günden bugüne amacımız; kozmetik – kişisel bakım ve aksesuarları kategorisinde alanında dünyaca isim yapmış, pazar paylarında sürekli ilk sıralarda yer alan, % 100 tüketici memnuniyet garantili, çağdaş ürünleri Türk tüketicisi ile buluşturmak, pazarda hep yenilikçi olmak, bunu yaparkende çalıştığımız perakende noktalarına katma değer sağlamaktı.

Dağıtımını yaptığımız markaların performansı ve sizlerden aldığımız olumlu tepkiler ve daha önemlisi Türkiye’deki upper mass perakendeciliğin organize, tanzim teşhire ve marka konseptine önem veren gelişimi, bize her yıl ürün portföyümüze dünyaca kabul görmüş yeni markaları ekleme ihtiyacını hissettirmiştir.

2010 yılında 1000 HOUR Doğal Takma Kirpik ve Aksesuarları ve ECOTOOLS % 100 Geridönüşümlü Doğa Dostu Makyaj Fırçaları Türkiye yetkili distribütörlüklerini firmamız portföyüne katmıştık.

2011 ve 2012 yıllarında ise bu markaların yeni lanse ettiği ürünleri piyasaya sunarak portföyümüzü geliştirdik. Bunlar arasında 1000 HOUR Saç Maskaraları ve Kaş Kirpik Boyaları bulunmaktaydı.

2014 yılında şirketimiz adına çok önemli bir gelişme gerçekleşmiş olup, firmamız dünyada 40 milyon takipçisi bulunan makyaj artistleri ve internet bloggerları olan Sam&Nick Chapman kardeşlerin tasarladığı ve tanıttığı REAL TECHNIQUES marka makyaj fırçalarının distribütörlüğüne başlamıştır. Bu ürünün global başarısı gerçekten bir fenomen olarak nitelendirilmekte ve bu başarı Türkiye pazarınada yansımaktadır.

2015 yılında Almanya’nın en çok satılan yüz maskesi SCHAEBENS marka yüz maskelerinin lansmanını gerçekleştirdik. Ayrıca yılın 2. yarısında REAL TECHNIQUES makyaj fırçalarının bir üst segmenti olan BOLD METALS COLLECTION serisinide Türk tüketicisi ile buluşturduk.

2016 yılında kendi markalarımız; GLIDE’N STYLE Saç fırçaları ve PROMANİ Takma Tırnak Kitlerinin lansmanını gerçekleştirdik. Bu markalar ile ihracat portföyümüzü genişleterek bölge ülkelere dağılımı başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

28. yılımızı tamamladığımız bu yılda sizlere tüm ürünlerimizi tanıtan bu kataloğu sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerli iş birliğiniz için teşekkür eder saygılarımızı sunarız.