Repline Dış Ticaret Limited Şirketi olarak 1992 yılında temsilcisi olduğumuz kişisel bakım ürünlerinin, Türkiye genelindeki satış kanallarına dağıtımıyla faaliyetlerimize başladık. Odak noktamızı tüketici memnuniyetine öncelik vermek, kişisel bakım ve aksesuarları kategorisinde marka bilinirliğimizi artırmak ve tüm bunları yaparken çalıştığımız perakende noktalarına katma değer sağlamak olarak belirledik.

Ankara merkezli şirketimizde pazar payını genişletmekte olduğumuz markalarımız için Orta Doğu Ülkeleri başta olmak üzere, 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Her markanın kendi kurumsal kimliğini referans alarak, Türkiye’deki müşterileriyle ürünlerinin buluşmasını sağlamaktayız.

Türkiye genelinde İç Anadolu, Marmara, Ege ve Akdeniz bölge satış organizasyonlarımızla parfümeri, ulusal ve yerel zincir mağazalar, eczaneler vb. tüm satış noktalarında yaygın olarak yer almaktayız.

Yurt dışı menşeili Real Techniques, Ecotools ve Trim kozmetik bakım markalarının Türkiye’deki tek temsilcisiyiz. Ayrıca marka sahibi olduğumuz Promani-Propedi, Glide’n Style, Lush Lash ve Bodylicious markalarının uluslararası pazardaki yerini her geçen gün genişletmekteyiz. Şirketimiz kapsamındaki tüm markaların geleneksel ve dijital iletişim çalışmalarını sürdürmekteyiz. İletişim alanındaki gelişmeleri ve tüketicilerin beklentilerini referans alarak tüm markalarımıza aynı özenle yatırım yapmaktayız.

Geldiğimiz noktada alanında başarılı kadromuzla birlikte hem temsilcisini üstlendiğimiz markalarla hem de kendi markalarımızla ülkemiz ihracatına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.