Sahte Ürün Kullanımına İlişkin Yasal Uyarı

Değerli Müşterilerimiz,

Son günlerde e-ticaret siteleri uygulamalarından / pazaryerlerinden satışta olan markalarımıza ait ürünlerde sahte ürünler tespit edilmiştir. Şirketimiz sahte ürün satışına yönelik hukuki süreçleri titizlikle takip etmektedir. Siz tüketicilerimizin de bu süreçte mağduriyet yaşamaması için faturalarınızı 30 gün süreyle muhafaza etmenizi ve ürün görselleriyle birlikte faturalarınızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Böyle bir sorunla karşılaşmanız durumunda Tüketici Haklarına başvurmanızı önemle duyururuz. 

Söz konusu durum gerek siz değerli müşterilerimizin kişisel hijyen ve sağlığına olumsuz etkileri olduğundan gerekse şirketimizin itibarını zedelediğinden güvenli ve orijinal ürünlere ulaşımınızın kolaylaştırılması adına şirketimize ait www.repline.com.tr uzantılı internet sitesinden ürün satışlarına başlamış bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte www.repline.com.tr internet sitemiz üzerinden ürünlerin satışı mümkün olup ayrıca orijinal ürünlerimizi bulabileceğini diğer satış noktalarına ilişkin sağlanan linkler ile de alışverişinizi sitemizden ya da tercih ettiğiniz diğer noktalardan güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak belirtmek isteriz ki; herhangi bir mağduriyet yaşamamanız amacıyla www.repline.com.tr uzantılı internet sitemiz, aynı site tarafından yönlendirilen satış linkleri ve sitemizde belirtilen satış noktaları dışında başkaca internet sitelerinden ve/veya satış noktalarından alışveriş yapılmamasını rica ederiz. Konu ile ilgili uyarımızı siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunarız.

Konuya ilişkin şikâyet bildirimleriniz için info@repline.com.tr